LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I enjtur dhe me pranga në duar/ Foto e agresorit Gerti Shehu nga spitali i Traumës

7 Dhjetor 2022, 09:41, Aktualitet CNA

I enjtur dhe me pranga në duar/ Foto e agresorit Gerti Shehu nga spitali i

Gert Shehu, agresori 31-vjeçar është arrestuar sot në Spitalin e Traumës.

Ai shfaqet i enjtur dhe me pranga në duar, teksa firmos një dokument, procedurë rutinë e policisë.

Raportohet se Shehu deri më tani nuk ka folur me pretendimin se do të flasë në një moment të dytë.

Sipas deklaratës së Erzen Breçanit, ish-drejtues i policisë, që e neutralizoi agresorin një ditë më parë, e vetmja deklaratë e tij ka qenë “se ishte për t’u bërë” dhe asgjë më shumë.

Ndërkohë pas kësaj ngjarjeje ka pasur reagime të shumta, duke u përpjekur të gjenin se kush qëndronte pas Gerti Shehut./CNA.al

Lajmet e fundit nga