LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotolajm/ Një kryeministër me këpucë të grisura në samit

6 Dhjetor 2022, 20:37, Aktualitet CNA
Fotolajm/ Një kryeministër me këpucë të grisura në
Këpuca e grisur

Një kryeministër ka shkuar me këpucë të grisura në samitin e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor që u mbajt sot në Tiranë.

Këtë e ka zbuluar fotoreporteri i njohur, Armand Babani, i cili ka fotografuar këpucën e grisur.

“Kryeministri i kujt vendi pjesëmarrës në samit është mbajtësi i këpucës?

(Sa për ndihmë nuk është KM shqiptar)”, shkruan ai krahas fotos.

Por pas kureshtjes së qytetarëve, Armand Babani ka treguar se këpuca i përket kryeministrit holandez, Mark Rutte./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga