LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grushte ndaj Berishës/ Zbulohet emri i agresorit

6 Dhjetor 2022, 12:57, Aktualitet CNA

Grushte ndaj Berishës/ Zbulohet emri i agresorit

Gert Shehu është personi që qëlloi me grusht kreun e PD-së, Sali Berisha, në bulevardin "Dëshmorët e Kombit".

Shehu është i ditëlindjes 1981 dhe me origjinë nga Tepelena e banim në Tiranë.

Nuk dihen arsyet e veprimit të tij të dhunshëm, ndërkohë që ndodhet në komisariatin numër një, ku po merret në pyetje./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga