LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gert Shehu, agjent i policisë kriminale/ Zbulohet skandali me agresorin që goditi Berishën

6 Dhjetor 2022, 15:18, Aktualitet CNA

Gert Shehu, agjent i policisë kriminale/ Zbulohet skandali me agresorin

31-vjeçari Gert Shehu që goditi sot kreun e PD-së, Sali Berisha, është agjent i Policisë kriminale.

Këtë e bëri të ditur Berisha në konferencën e tij për shtyp.

Kujtojmë se në nisje të protestës, Shehu çau turmën dhe goditi Berishën me grusht.

Pas shoqërimit të tij në selinë e PD-së ai u mor nga Policia, e cila shumë vonë pas ngjarjes tha se ishte një person me precedentë kriminal, me të kaluar të errët, duke fshehur skandalin pasi ai ishte pjesë e Policisë kriminale./CNA.al

Lajmet e fundit nga