LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotoja e 31-vjeçarit që goditi Berishën/ Kush është Gert Shehu

6 Dhjetor 2022, 12:57, Aktualitet CNA

Fotoja e 31-vjeçarit që goditi Berishën/ Kush është

Gert Shehu, 31 vjeç, ka qëlluar me grusht kreun e PD-së, Sali Berisha, në nisje të protestës.

Pas zbulimit të identitetit ka dalë edhe fotoja e tij.

Në këto momente ai është dërguar në spitalin e Traumës dhe ende nuk është marrë në pyetje nga policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga