LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Opozita “qan” për Irfanin/ Djali tij pushon në “Miami Beach”

2 Dhjetor 2022, 15:38, Aktualitet CNA

Opozita “qan” për Irfanin/ Djali tij pushon në

Shembja e ndërtimeve pa leje në "Prestige Resort" në pronësi të Irfan Hysebelliut ka nisur një ditë më parë.

Me shkuarjen e fadromave në resort për çlirimin e bregdetit nga ndërtimet pa leje, nisi edhe “vaji” i opozitës.

Duke ndalë pro ndërtimeve pa leje vetëm e vetëm se Irfani ka media në pronësi, u çirrën tërë ditën dje dhe vazhdojnë qarjen edhe gjatë ditës së sotme.

Opozita, qan e bërtet dhe djali i Irfanit, argëtohet e bën qejf.

Fatmir (Oni) Hysenbelliu po shijon pushimet e tij në Plazhin e Miamit, në Florida, aty ku dhe ka postuar foto në llogarinë e tij në "Instagram" para dy ditësh.

Opozita “qan” për Irfanin/ Djali tij pushon në

Djali në plazh në Florida në Shqipëri vajtojnë për ndërtimet e tij të paligjshme dhe bashkë me të atin sulmojnë e kërcënojnë gjyqtarë e gjykata./CNA.al

Lajmet e fundit nga