LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emrat/ 20 prokurorët që do të kalojnë në sitë në vitin 2023

2 Dhjetor 2022, 12:52, Aktualitet CNA

Emrat/ 20 prokurorët që do të kalojnë në sitë

20 prokurorë janë përzgjedhur me short, sot nga KLP-ja për t’u vlerësuar.

Ata do të vlerësohen nga ana etike dhe profesionale përgjatë vitit 2023.

KLP ka përzgjedhur gjithashtu edhe relatorët e këshilltarët përkatës, të cilët do të merren me procedurat e vlerësimit./CNA.al

Emrat/ 20 prokurorët që do të kalojnë në sitë

Lajmet e fundit nga