LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modeli i saj i flokëve ngjan me Marge Simpson/ Politikania ruse po bën xhiron e rrjetit

25 Tetor 2022, 14:52, Trending CNA

Modeli i saj i flokëve ngjan me Marge Simpson/ Politikania ruse po bën

Një ligjvënëse siberiane ka xhiron e rrjetit për shkak të modelit të saj të flokëve që ngjan në mënyrë tronditëse me atë të matriarkut "Simpsons".

Valentina Petrenko, një ish-senatore e Khakassia në Rusinë jugore, u bë virale në "Twitter" pasi u rishfaqën fotografitë e flokëve të saj shumë joortodokse – duke marrë parasysh se ajo e ka shfaqur si vlerë faktin se ajo është besimtare.

Një person në "Twitter" e krahasoi ligjvënësen ruse me këngëtaren e ndjerë të kantrit dhe ikonën e "Family Guy", Conway Twitty.

Shumë shpejt u bënë meme gazmore të Petrenkos që sugjerojnë që flokët e saj janë një qenie e ndjeshme.

Magjepsja me flokët e politikanes ka qenë e vazhdueshme dhe është një temë që ka lënduar Petrenkon, e cila tha se i është dashur të trajtojë në mënyrë rutinore "look"-un e saj.

Modeli i saj i flokëve ngjan me Marge Simpson/ Politikania ruse po bën

“Unë kam vetëm flokë kaçurrela. Thjeshtë i ngre lart me disa shirita flokësh, kjo është e gjitha.”- është shprehur ajo./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga