LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kanë kaluar tri vite/ Këto janë getat pas të cilave vajzat ende "lënë kokën"

20 Tetor 2022, 20:40, Trending CNA

Kanë kaluar tri vite/ Këto janë getat pas të cilave vajzat

Në fillim të marsit 2020,  Chanel priti shfaqjen e saj të pistës së vjeshtës 2020. Çizme modelesh hynë në pistë me çizme deri tek gjunjët, duke u ngjitur në unison ndërsa ishin të veshur me nuancat e tweed-it me harqe në flokët e tyre. 

Dhe ndërsa pistat e Chanel janë gjithmonë ngjarje të shumëpërfolura, veçanërisht këtë sezon, një aksesor duket se e ka vjedhur shfaqjen. Marka debutoi një sërë getash CC të zbukuruara me logo, të cilat shumica e modeleve i kishin veshur atë ditë, qoftë në ngjyrë të bardhë apo të zezë. Dhe sikur me një lloj intuite të redaktorit të modës, në momentin që i pashë, thjesht e dija se do të bëheshin një kulti i preferuar.

Çuditërisht, për më shumë se dy vjet, artikulli mbetet në kërkesë të lartë, duke u shfaqur në burimet në Instagram të disa influencuesve të profilit të lartë, duke përfshirë Emili Sindlev, Pernille Teisbaek, Bella Thomas dhe më shumë. Sipas British Vogue , getat do të shiten me pakicë për 330 £, megjithëse aktualisht nuk janë të disponueshme në internet. Jo, do t'ju duhet të shkoni në një butik lokal Chanel për të marrë në dorë këtë aksesor të lakmuar. Që nga prezantimi i tyre fillestar, Chanel ka mbetur të shfaqë geta në përsëritje të ndryshme në shfaqjet e tyre vjeshtë-dimër, duke dëshmuar se stili është i qëndrueshëm. Vazhdoni të lëvizni për të parë se si ndikuesit po stilojnë getat e qëndisura të Chanel dhe blini pantallona të tjera luksoze me logo më poshtë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga