LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trendi më i ri i këpucëve/ E konfirmon tashmë edhe Taylor Swift

20 Tetor 2022, 14:30, Trending CNA

Trendi më i ri i këpucëve/ E konfirmon tashmë edhe Taylor

Këpucë “loafers” Prada janë tendenca më e fundit dhe pse jo nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj.

Nëse i ndiqni trendet më të fundit me kujdes, si dhe showbizzin botëror, do të vëreni se ky model këpucësh është veshur edhe nga Olivia Palermo, Hailey Bieber, Bella Hadid, Emma watson, që i përkasin klubit të famshëm të adhuruesve të këpucëve.

Por grupit të vajzave të njohur i është bashkuar tashmë edhe Taylor Swift t’i bashkohet ekuipazhit me zgjedhjen e saj të Prada. Ato shfaqin një siluetë të përhershme, të punuar nga lëkura me shkëlqim, duke shfaqur logon ikonike!/CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga