LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Të adhuruar nga Britney Spears dhe Jennifer Aniston/ Ky është fundi “ikonik”, i risjellë nga stilistët

19 Tetor 2022, 18:30, Trending CNA
FOTOT- Të adhuruar nga Britney Spears dhe Jennifer Aniston/ Ky
Modelja Gigi Hadid

Fundi xhins, është rikthyer sërish në modë. Ky stil veshjesh na kthen në kujtesë, kohët e "arta" të Britnes Spears apo Jennifer Aniston.

Këtë sezon vjeshtë dimër, ky stil është rikthyer në një kombinim me shik.

Xhins është një klasik që stilistët e riinterpretojnë çdo sezon, nga xhaketat e deri te fundet që kalojnë nëpër pantallona, ??në versione të ndryshme kreative apo funksionale, por sfilatat e fundit janë unanime në favorizimin e “maxi longuette”, me funde që prekin dyshemenë.

Në javët e fundit të modës, fundet e gjata xhins janë parë në sfilata, me përjashtim të Balenciaga.

FOTOT- Të adhuruar nga Britney Spears dhe Jennifer Aniston/ Ky është fundi “ikonik”, i risjellë nga stilistët

Versioni i Gigi Hadid

Fundet “maxi” xhins janë një veshje perfekte për ditën, por mund të funksionojnë mirë edhe për mbrëmje, nëse kombinohen në një version më chic, siç bëri Gigi Hadid./ CNA.al

FOTOT- Të adhuruar nga Britney Spears dhe Jennifer Aniston/ Ky

Lajmet e fundit nga