LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga Dafina Zeqiri te Bella Hadid/ Yjet që përqafuan trendin më të ri të vetullave

14 Tetor 2022, 14:07, Trending CNA
Nga Dafina Zeqiri te Bella Hadid/ Yjet që përqafuan trendin më
Dafina Zeqiri

Nëse jeni një përdorues i rrjeteve sociale, ndiqni personazhet e famshme dhe trendet më të fundit apo modën, është e pamundur që të mos keni vënë re trendin më të fundit të vetullave.

Nëse gjatë kohëve të fundit kemi parë që në modë, kanë qenë vetullat e plota dhe të trasha, sot trendi është zbardhja e vetullave.

Disa prej personazheve të njohur që kanë përqafuar këtë trend janë Dafina Zeqiri, modelja Trejsi Sejdini dhe modelja e famshme Bella Hadid.

Yjet kanë publikuar disa foto ku tregojnë pamjen e tyre të re, e cila është komentuar shumë nga ndjekësit, shumë prej tyre ju duket e jashtëzakonshme, por sigurisht nuk mungojë dhe kritikat./ CNA.al

Nga Dafina Zeqiri te Bella Hadid/ Yjet që përqafuan trendin më

Nga Dafina Zeqiri te Bella Hadid/ Yjet që përqafuan trendin më

Nga Dafina Zeqiri te Bella Hadid/ Yjet që përqafuan trendin më

Nga Dafina Zeqiri te Bella Hadid/ Yjet që përqafuan trendin më

Nga Dafina Zeqiri te Bella Hadid/ Yjet që përqafuan trendin më

Lajmet e fundit nga