LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Java e modës në Paris/ Marka e njohur ‘Valentino’ prezanton koleksionin Pranverë-Verë 2023, ja ngjyra që do të mbizotërojë

2 Tetor 2022, 20:47, Trending CNA
Java e modës në Paris/ Marka e njohur ‘Valentino’
Foto ilustruese

Në Javën e modës marka e njohur Valentino ka prezantuar koleksionin Pranverë-Verë 2023.

Ajo që është vënë re është që shumë stilistë të njohur, kanë preferuar që në sezonin Pranverë-Verë 2023, kanë zgjedhur një larmishmëri ngjyrash, të ndezura, jeshilja, e verdha, bluja, e zeza etj.

Ndërsa Valentino, gjatë javës së modës ka prezantuar koleskionin e tij, veshjet të cilat tregojnë klas, elegancë, të gjitha në ngjyrën e kuqe, nga këpucët, getat dhe fustanet.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme. /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga