LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gërsheti kurriz peshk/ Trendi më i ri i VIP-ave

30 Shtator 2022, 20:00, Trending CNA

Gërsheti kurriz peshk/ Trendi më i ri i VIP-ave

Domosdoshmëria e vjeshtës kur bëhet fjalë për flokët? Gërsheti i bishtit të peshkut, një koncentrat freskie për pamjen tuaj të bukurisë dhe një frizurë shumë e lehtë për t’u arritur. Gërsheti i bishtit të peshkut, i quajtur ndryshe edhe kurriz peshku, duket i vështirë për t’u realizuar, në realitet është shumë i thjeshtë, aq sa pasi të mësoni hapat e ndryshëm do të keni dëshirë ta tregoni gjithmonë!

Gërsheti kurriz peshk/ Trendi më i ri i VIP-ave

Tani ajo po përgatitet të pushtojë edhe vjeshtën, falë yjeve që nuk reshtin së treguari këtë model flokësh magjepsës dhe praktik. Ndër adhuruesit më të zjarrtë të këtij modeli flokësh është padyshim Blake Lively që e preferon anash, por nuk e përbuz as versionin e çrregullt me shumë aksesorë. Pranë saj gjejmë Emma Roberts, Zendaya dhe Selena Gomez, të cilat e përdorin këtë model flokësh si në kohën e lirë ashtu edhe në raste zyrtare. Kjo pasi gërsheti i bishtit të peshkut është sa praktik dhe joshës./CNA.al Burimi: Psikologjia

 

Lajmet e fundit nga