LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fotot- “Kokë e këmbë” me Dolce-Gabbana/ Kim Kardashian i mahnit të gjithë në Milano  

22 Shtator 2022, 17:20, Trending CNA
Fotot- “Kokë e këmbë” me Dolce-Gabbana/ Kim
Kim Kardashian

Kim Kardashian dukej e mahnitshme teksa ndodhej në zyrën e Dolce & Gabbana në Milano.

Ylli i Instagramit, 41 vjeç, tregoi belin e saj të hollë me një kostum të ngushtë me detaje të çmuara verbuese,  të dizajnuara nga marka e nivelit të lartë.

Nëna e katër fëmijëve e kompletoi pamjen me doreza të zeza elegante dhe e kombinoi me çizme me taka të zeza.

Kujtojmw se, ylli e “Keeping Up With The Kardashians” thuhet se ka blerë një shtëpi të re në Kaliforninë Jugore, të cilën e kanë në pronësi supermodelja Cindy Craëford  dhe bashkëshorti i saj Rande Gerber.

Kim dyshohet se shpenzoi 70.4 milionë dollarë në një pronë buzë oqeanit në Malibu në një marrëveshje jashtë tregut, sipas The Dirt . Ka katër dhoma gjumi dhe pesë banja e gjysmë brenda mbi 7000 metra katrorë./ CNA.al

Fotot- “Kokë e këmbë” me Dolce-Gabbana/ Kim

Fotot- “Kokë e këmbë” me Dolce-Gabbana/ Kim

Fotot- “Kokë e këmbë” me Dolce-Gabbana/ Kim

Lajmet e fundit nga