LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama nuk përmbahet ndaj çiftit Meta/ Shfrenon gjuhën: Të mbajmë higjienën e kësaj studioje

22 Shtator 2022, 21:56, Aktualitet CNA
Rama nuk përmbahet ndaj çiftit Meta/ Shfrenon gjuhën: Të
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama, nuk është përmbajtur teksa gjatë intervistës me Blendi Fevziun përmendet ish-kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta.

Rama shfrenoi gjuhën duke kërkuar nga Fevizu të mbahet higjienë në studio dhe të mos përmenden emra që përçojnë ajër të ndotur te shqiptarët.

“A do kujdesemi bashkarisht për higjienën e kësaj studioje. Mos ta ndotim bisedën, me sjelljen këtu të personazheve dhe të gojëve që përçojnë në shtëpinë e shqiptarëve ajër të ndotur”, tha Rama./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga