LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ekzekutimi i 19-vjeçarit në Shkodër/ Identifikohet autori i dyshuar

22 Shtator 2022, 18:42, Aktualitet CNA
Ekzekutimi i 19-vjeçarit në Shkodër/ Identifikohet autori i
Erjon Xhenje

Pak ditë më parë Shkodra u trondit nga një tjetër vrasje. 

ABC News raportoi se policia ka arritur të identifikojë autorin e ekzekutimit të 19-vjeçarit Erjon Xhenje, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e së dielës. 

Emri i këtij personi nuk bëhet i ditur, për shkaqe hetimore, por mësohet se ai ka precedentë kriminale të mëparshëm dhe rezulton i shpallur në kërkim për një tjetër ngjarje të ndodhur pak kohë më parë në Shkodër.

vijon...

Lajmet e fundit nga