LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Krah Lindës dhe Jill Biden/ Rama, foto me presidentin e SHBA-së

22 Shtator 2022, 19:22, Aktualitet CNA

Krah Lindës dhe Jill Biden/ Rama, foto me presidentin e SHBA-së

Kryeministri Edi Rama ka takuar presidentin e SHBA-së, Joe Biden, në Nju Jork. 

Sot u mbajt Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e ndërkohë Rama së bashku me bashkëshorten e tij Linda Rama ka zgjedhur që të ndajë një foto në "Facebook", me Biden dhe bashkëshorten e tij, Jill Biden.

“Fotoja e ditës”, shkruan Rama në postimin e tij.

Lajmet e fundit nga