LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto- Nga PL-ja në PS/ Agron Çela, “shend e verë’ mes socialistëve

16 Janar 2023, 17:51, Politikë CNA

Foto- Nga PL-ja në PS/ Agron Çela, “shend e verë’

Kohët e fundit Partia e Lirisë ka humbur disa deputetë, mes tyre dhe Agron Çelën.

Pas largimit nga PL-ja, Agron Çela vendosi të bëhet pjesë e Partisë Socialiste ku do të përfaqësojë qarkun e Shkodrës.

Së fundmi kanë qarkulluar foto dhe video të takimeve të Agron Çelës me Elisa Spiropalin ku të dy shihen tek sa hedhin valle nën shoqerinë e njeri-tjetrit. 

Gjithashtu pak ditë më parë Çela u takua në Shkodër edhe me kryeministrin Edi Rama dhe deputetë të tjerë socialistë.

Sot, tashmë si pjesë e PS-së, ai është shfaqur gjatë seancës në Kuvend i ulur pranë deputetëve socialistë, Paulin Stërkajt dhe Denis Deliut./ CNA.al

Lajmet e fundit nga