LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama mbledh grupin parlamentar/ Në takim edhe ish-deputeti i Metës

16 Janar 2023, 10:40, Politikë CNA

Rama mbledh grupin parlamentar/ Në takim edhe ish-deputeti i Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur grupi parlamentar të PS-së. I pranishëm në këtë mbledhje ka qenë edhe deputeti Agron Çela.

Ky i fundit, ilur nga partia e Ilir Metës dhe u bashkua me socialistët.

Para disa ditësh Çela u bënte thirrje qytetarëve të Shkodrës për të mbështetur PS-në në zgjedhjet e 14 majit./CNA.al

Lajmet e fundit nga