LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Berisha në Durrës, fshihet Ferdinand Xhaferraj

14 Janar 2023, 14:55, Politikë CNA

FOTO-Berisha në Durrës, fshihet Ferdinand Xhaferraj

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ishte sot në  Durrës, me rastin e 32-vjetorit të degës së PD-së.

Ai shoqërohej nga kreu i PD-së, së Durrësit, Dritan Burgija, kandidati për kryebashkiak të Durrësit, Igli Cara, deputeti Oerd Bylykbashi, Fatbardha Kadiu dhe analisti Artan Hoxha.

Ajo që ra në sy ishte mungesa e deputetit Ferdinand Xhaferraj, i cili nuk dihet ku ishte strukur sot./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga