LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosi me thikë të riun/ Arrestohet 33-vjeçari në Kamëz

3 Shtator 2023, 17:08, Aktualitet CNA

Plagosi me thikë të riun/ Arrestohet 33-vjeçari në

Një 33 vjeçar është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet së ka plagosur me thikë në 20-vjeçar.

I arresuari 33 vjeçari me inicialet I. M., gjatë një konflikti për motive të dobëta, në Kodër Kuqe, në Babrru, ka goditur me mjet prerës shtetasin A. C., 20 vjeç.

20-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale./ CNA

Lajmet e fundit nga