LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Egjiptiani bie nga lartësia gjatë punës, transportohet në spital

2 Shtator 2023, 17:30, Aktualitet CNA

Egjiptiani bie nga lartësia gjatë punës, transportohet në

Një shtetas egjiptian  dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar.

Ngjarja ka ndodhru këtë të shtunë në rrugën "Papa Gjon Pali II".

26 vjeçari nga Egjipti me inicialet A. M., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga