LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Floriana Garo: Basha do të vazhdojë të jetë përjetësisht peng - kryetar

2 Shtator 2023, 22:17, Aktualitet CNA

Floriana Garo: Basha do të vazhdojë të jetë

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Floriana Garo ka reaguar lidhur me këshillin Kombëtar të mbajtur nga Lulsim Basha ditën e sotme.

Garo në një postim në rrjetet sociale tha se Basha do vazhdojë të jetë përjetësisht peng - kryetar dhe askush tjetër nuk mund t’ja marrë këtë “privilegj”.

Ajo thotë se Demokratët e vërtetë kanë zgjedhur të përballen me Ramën dhe jo të bëhen pjesë e shoqatës së pengjeve Basha apo pazareve të tij!”

“Më i vetmuar dhe i braktisur se kurrë, Peng Basha, përmes eventit Balla - Brava, fitoi sot nga Rama monopolin e pengut!

Thënë ndryshe, nuk ka rëndësi si e sa keqpërdoret e konsumohet, rëndësi ka që ai do vazhdojë të jetë përjetësisht peng - kryetar dhe askush tjetër nuk mund t’ja marrë këtë “privilegj”.

Demokratët e vërtetë kanë zgjedhur të përballen me Ramën dhe jo të bëhen pjesë e shoqatës së pengjeve Basha apo pazareve të tij!”, thotë Floriana Garo./ CNA

Lajmet e fundit nga