LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardhi “shuplakë” Bashës/ “Po mashtron veten dhe të tjerët”

2 Shtator 2023, 14:43, Politikë CNA
Bardhi “shuplakë” Bashës/ “Po mashtron veten dhe
Deputeti dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së , Gazment Bardhi

Deputeti dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së , Gazment Bardhi ka reaguar pas mbledhjes farsë të Kuvendit të Lulzim Bashës.

Në një status në rrjetet sociale, Bardhi shkruan se Basha po jeton në një deziluzion dhe po mashtron me vetëdije veten dhe të tjerët.

Bardhi nënvizon se kjo nuk është hera e parë që Basha po mashtron dhe kjo është e pafalshme .

“Të jetosh në deziluzion, është fatkeqësi personale. Të mashtrosh me vetëdije të tjerët dhe mbi të gjitha veten, për të disatën herë, është e pafalshme!”, shkruan Bardhi.

Krahas këtij reagimi Bardhi ka publikuar një thënie nga shkrimtari i njohur Fjodor Dostojevski: "Mbi të gjitha mos e gënjeni veten."/ CNA

Bardhi “shuplakë” Bashës/ “Po mashtron veten dhe

Lajmet e fundit nga