LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-“Ti je i huaj për PD”/ Topalli paralajmëron Bashën: Ta prenë biletën, kjo është partia jonë

11 Dhjetor 2021, 11:07, Politikë CNA
Video-“Ti je i huaj për PD”/ Topalli paralajmëron

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka reaguar në lidhje me pjesëmarrjen e jashtëzakonshme në Kuvendin e PD.

Në një postim në rrjetet sociale, Topalli i ka drejtuar mesazhe të forta kreut të detyrë të PD, Lulzim Basha, për të cilin thotë se është i huaj në PD.

Po ashtu Topalli paralajmëron Bashën se sot PD do rithemelohet dhe se ai sdo mundet më kurrë ta përdorë atë për interesat e tij personale dhe pasurore.

?Lulzim kjo është PD.

Ti as nuk e njeh, as nuk deshte me e njoh kurrë, se ishe i huaj për të.

Këta sot ty të prenë biletën.

Këta sot po e rithemelojnë Partinë tonë, që të mos lejojnë më kurrë një Kryetar që shet Partinë për interesa pasurore e personale.?-shkruan Topalli.

Ndërkohë bashkëngjitur postimit, Topalli publikon edhe një video, nga ?Air Albania?, ku dhe po mbahet Kuvendi i Jashtëzakonshëm i PD./CNA.al

Lajmet e fundit nga