LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy sekretarë braktisin Bashën/ Nuk ndalen ikjet nga rrethi i Lulit

11 Dhjetor 2021, 10:44, Politikë CNA
Dy sekretarë braktisin Bashën/ Nuk ndalen ikjet nga rrethi i Lulit

Sekretari për Çështjet Zgjedhore Ivi Kaso dhe sekretari,organizativ i PD-së Ervin Minarolli kanë marrë pjesë në Kuvendin e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Kaso dhe Minarolli kanë braktisur kështu Lulzim Bashën duke u rrjeshtuar në krah të liderit historik të PD, Sali Berisha.

Kaso dhe Minrarolli, gjithashtu do të jenë në komisionin që do të drejtojë Kuvendin e PD-së./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga