LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbi 4 mijë delegatë të pranishëm/ Plotësohet kourumi për marrjen e vendimeve

11 Dhjetor 2021, 09:50, Politikë CNA

Numri i delegatëve të pranishëm në Kuvendin e PD ka kaluar 4 mijë.

Momenti që është arritur numri i 4 mijë delegatëve, stadiumi ka shpërthyer në ovacione dhe duartrokitje.

Ndërkohë që numri vijon të rritet me shpejtësi.

Lajmet e fundit nga