LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbërrin eskorta e Berishës/ Ish-kryeministri pritet të niset drejt “Air Albania”

11 Dhjetor 2021, 08:37, Politikë CNA

Ndërsa na ndajnë vetëm disa minuta nga fillimi i Kuvendit të Jashtëzakonshëm i Partisë Demokratike, tashmë ka filluar hyrja e delegatëve.

Ndërkohë, mësohet se edhe eskorta sapo ka mbërritur tek banesa e ish-kryeministrit Berisha dhe pritet që ky i fundit ti drejtohet stadiumit ?Air Albania?, ku dhe mbahet Kuvendi i PD?vijon

Kuvendi i thirrur prej tij këtë 11 dhjetor, do të fillojë pas afro 30 minutash, në orën 10.00 siç është njoftuar nga Berisha vet dhe nga organizatorët.

Pak orë para nisjes së këtij, Kuvendi, ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë me një mesazh për demokratët.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha udhëzon delegatët dhe anëtarët e PD-së.

?Sot në ora 10:00 në ?Arena Air Albania? mbahet Kuvendi i rithemelimit të PD-së. Rikujtim: Të gjithë anëtarët mund të vijnë, delegatët do të kenë një hyrje të veçantë dhe anëtarët e simpatizantët hyrjen e tyre?, shkruan Berisha./CNA.al

Video-Kuvendi i PD/ Fillon hyrja e delegatëve, ja si bëhet verifikimi

Lajmet e fundit nga