LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Topalli reagon për Kuvendin e PD/ Sot delegatët dhe anëtarësia po bën histori

11 Dhjetor 2021, 09:41, Politikë CNA

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka reaguar në lidhje me mbajtjen e Kuvendit të Jashtëzakonshëm të Partisë Demokratike.

Në një postim në rrjetet sociale, Topalli e cilëson ditën e sotme si ditën më të bukur politike, pas 30 vitesh.

Ajo thekson se sot delegatët dhe anëtarësia e PD, po bën histori.

?Kjo është dita më e bukur politike pas 30 vitesh.

Ajo që po ndodh sot është ushtrimi demokratik më i veçantë.

Sot delegatët dhe anëtarësia e PD po bën histori.?-shkruan Topalli./CNA.al

Lajmet e fundit nga