LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përzgjedhja e anëtarëve të KQZ/ Kush do të jenë të dërguarit e posaçëm të PS

9 Shtator 2020, 10:51, Politikë CNA
Përzgjedhja e anëtarëve të KQZ/ Kush do të jenë

Alket Hyseni dhe Adnor Shameti janë dy të dërguarit e tjerë të posaçëm të PS-së në komisionin për zgjedhjen e anëtarëve të KQZ, përveç Damian Gjiknurit.

Ndërkohë opozita parlamentare do të përfaqësohet nga Myslim Murrizi dhe Edmond Stojku.

Ndërsa, Partia Demokratike do të përfaqësohet nga Oerd Bylykbashi. CNA.al

Lajmet e fundit nga