LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Mustafa Nano/ “Jam penduar që e kam bërë fytyrën time publike”

8 Shtator 2020, 21:17, Politikë CNA
Habit Mustafa Nano/ “Jam penduar që e kam bërë fytyrën

Analisti Mustafa Nano, ka habitur mbrëmjen e sotme me një deklaratë, teksa ka folur për situatën aktuale në politikën shqiptare dhe jo vetëm.

Nano tha në emisionin A-Show, në Syri Tv, se gjendja në Shqipëri është në një përkeqësim progresiv në të gjitha planet e mundshme. Ai theksoi se është penduar që është bërë një personazh publik.

?Ka pasur një përkeqësim progresiv në të gjitha planet e mundshme. Merrje frymë më mirë në kohën e para 10 viteve. Edhe sot e mendoj se kur ulem në tavolinë për të shkruar ndihem më mirë. Dhe jam penduar që fytyrën time e kam bërë publike?, nënvizoi Nano./ CNA.al

Lajmet e fundit nga