LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paralajmërimi i fortë i Palokës/ Rama po përgatit vjedhjen e zgjedhjeve, mblodhi krerët e bandave në një hotel në Durrës

8 Shtator 2020, 20:09, Politikë CNA
Paralajmërimi i fortë i Palokës/ Rama po përgatit vjedhjen e

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka bërë një deklaratë të fortë teksa tha se kryeministri Edi Rama po përgatitet të vjedhë zgjedhjet e ardhshme paralamentare.

Paloka u shpreh se Rama i mblodhi ?krerët e bandave në një hotel në Durrës, dhe PD do të bëjë një denoncim për këtë rast në ditët në vijim në momentin e duhur?.

?Rama do përpiqet që të japë sinjale se do të vjedhë dhe i ka mbledhur bánditët edhe në Durrës. Ai ka mbledhur bánditët dhe kriminelët e Durrësit në një hotel dhe ne do të bëjmë dénoncimin. Iku Gjushi me bandat nga Durrësi. Kur të vijë momenti i duhur do ta publikojmë. Kjo është një gjë e sigurt dhe do të merret vesh se i njeh i gjithë Durrësit. Gjushi kishte fijet me bándat, prandaj ka ardhur Rama që të mbajë lidhjet për zgjedhjet, se janë futur në kónflikt me njëra-tjetrën?, ka thënë Paloka në RTV Ora./CNA.al

Lajmet e fundit nga