LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

7 kate shtesë mbi 20 katëshin pa leje/ Malltezi publikon foton, ja kush ia ngroh xhepat Ramës

8 Shtator 2020, 12:44, Politikë CNA

Kreu i Departamentit për Mbrojtjen e Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka publikuar në rrjetet sociale një foto të një pallati 20 katësh pa leje, mbi të cilin po ndertohen dhe 7 katë të tjera shtese.

Ai akuzon se këtë e ka bërë një nga zyrtarët e PS, që i ngroh xhepat kryeministrit Rama, ndëkohë që të tjerë bugosen për një riparim çatie.

Kjo është arsyeja që njerëzit nuk e votojnë më, vijon më tej Malltezi.

?Çuditesh pse nuk të votojnë më? Çuditesh pse ke humb kontaktet me njerezit? Po njerëzit që i burgos për riparim catie ndersa këtë që të ngroh xhepin e lejon të bëjë 7 kate shtesë përmbi 20 katëshin pa leje? Ço edhe motren e kunatin e tualetit të marrë prapë para me trasta dhe çuditesh pse nuk të votojnë më!/CNA.al

Lajmet e fundit nga