LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhje të reja në PD?/ Berisha: Do të dëgjohen të gjitha propozimet

10 Qershor 2023, 12:10, Politikë CNA
Zgjedhje të reja në PD?/ Berisha: Do të dëgjohen të
Lideri i PD-së, Sali Berisha

Lideri i PD-së, Sali Berisha, në një bashkëbisedim me qytetarët përmes rrjetit të tij social “Facebook”, iu përgjigj pyetjeve të qytetarëve.

Lidhur me faktin nëse do të bëhen zgjdhje të reja në PD Berisha u shpreh se mirëpret “në PD të gjithë anëtarësinë e saj” e në këtë kontekst garantoi se zëri i tyre do të dëgjohet.

“Me shumë kënaqësi mirëpres në PD të gjithë anëtarësinë e saj në këtë kontekst garantoj se zëri I tyre do të dëgjohet. Nuk ka asnjë pengesë që ne të bëjmë zgjidhjet më të mira. E rendesishme të ekzistojë vullneti për hapjen dhe konsolidim të PD”, deklaroi kryetari i PD-së./ CNA.al

Lajmet e fundit nga