LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“McGonigal”/ PD bën lëvizjen e fundit

2 Mars 2023, 09:58, Politikë CNA

“McGonigal”/ PD bën lëvizjen e fundit

Deputetët e Partisë Demokratike kërkojnë ndryshimin e rendit të diskutantëve në seancën që pritet të mbahet në parlament.

Ata kërkojnë që në fillim të seancës të flitet për çështjen “McGonigal” dhe jo në fund.

Gjithashtu në kërkesën e firmosur nga 6 deputetët e PD-së kërkohet që seanca e pyetjeve dhe mocioni me debat të mos bashkohen në kohën e debatit./CNA.al

“McGonigal”/ PD bën lëvizjen e fundit 

“McGonigal”/ PD bën lëvizjen e fundit

Lajmet e fundit nga