LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kryesia e PD-së zhvillon mbledhjen e parë/ Zbardhet ora dhe data

31 Maj 2022, 19:51, Politikë CNA
Kryesia e PD-së zhvillon mbledhjen e parë/ Zbardhet ora dhe data
Selia e PD-së

Partia Demokratike pritet që ditën e premte të zgjedhë sekretarin e përgjithshëm të partisë dhe nënkryetarët e saj.

Por jo vetëm kaq. Në orën 14:00 në selinë blu do të zhvillohet edhe mbledhja e Kryesisë, e para që nga votimi i Këshillit Kombëtar në 28 maj.

Sipas njoftimit të selisë blu, në orën 17:00 është mbledhja e Këshillit Kombëtar./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga