LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përfol për një martesë të fshehtë/ Rita Ora shuan dyshimet për statusin e saj

21 Shtator 2022, 10:15, Lifestyle CNA

U përfol për një martesë të fshehtë/ Rita Ora

Rita Ora më në fund ka hequr çdo dyshim lidhur me marrëdhënien e saj me regjisorin Taika Waititi. 

Pak kohë më parë u përfol se ajo kishte bërë një martesë të fshehtë me regjisorin, por tashmë këngëtarja u ka dhënë fund dyshimeve. Ajo u shpreh se është shumë e dashuruar dhe se së shpejti do të bëjë një dasmë të madhe për të gjithë miqtë dhe familjarët. 

Rita më tej tregon se dasma e madhe do të vijë shpejt, pasi ajo është frymëzuar nga prindërit e saj Vera dhe Besniku, të cilët gëzojnë një lidhje të fortë prej më shumë se 30 vjetësh. Ajo tha në podcastin e Jaime Winstone:


“Jam e dashuruar. Unë jam shumë e dashuruar. Unë jam e dashuruar, jam e dashuruar, amin! Por unë e dua gjithashtu dashurinë. Unë kam qenë gjithmonë një besimtare në të dhe gjithmonë jam ndier sikur e kam dashur gjithmonë përrallën dhe kjo është ajo që jam rritur duke dashuruar.”

Për mamin dhe babin e saj, ajo shtoi: “Prindërit e mi kanë qenë së bashku për më shumë se 30 vjet, kështu që për mua ishte gjithmonë dashuria dhe gjetja e një partneri dhe gjithçkaje, kështu që jam shumë e lumtur që bëra atë zgjedhje. Unë e bëra atë zgjedhje. Më bëri të lumtur dhe e dua Taikan. Ai është shumë qesharak dhe i bukur.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga