LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Adam Levin ka tradhtuar gruan kur ishte shtatzënë/ Modelja trondit me deklaratën: Luajti me mua!

20 Shtator 2022, 10:20, Lifestyle CNA

Adam Levin ka tradhtuar gruan kur ishte shtatzënë/ Modelja trondit me

Adam Levine është personazhi i fundit i famshëm që është përfshirë publikisht në një skandal mashtrimi, pasi gruaja e tij prej gati dhjetë vjetësh, ish-modelja e Victoria's Secret Behati Prinsloo, së fundmi njoftoi shtatzëninë me fëmijën e tyre të tretë.

Pavarësisht imazhit të tyre familjar, modelja e "Instagram"-it, Sumner Stroh, sapo ka dalë me një akuzë se ajo ishte e lidhur në mënyrë romantike me këngëtarin e Maroon 5 për më shumë se një vit.
“E turpëruar që u përfshiva në këtë mungesë të plotë pendimi dhe respekti”, shkroi ajo në mbishkrimin e videos, e cila tashmë është shikuar mbi 5 milionë herë.

Stroh pretendon se kur filloi afera, ajo ishte "e re" dhe "naive", ku modelja ishte dy dekada më e re se Levine (23 deri në 43). Pasi u panë me njëri-tjetrin për rreth një vit, Stroh tha se ata humbën kontaktet deri në qershor të këtij viti, kur gjërat morën një ndryshim edhe më të egër.
Levine u rikthye në kontakt me Stroh përmes DM-së në "Instagram", ku ajo pretendon se ai e pyeti nëse mund ta emëronte fëmijën e tij të palindur pas saj.
"Ok pyetje serioze," duket se i ka dërguar mesazh asaj. "Unë do të kem një fëmijë tjetër dhe nëse është djalë, dua ta quaj Sumner. Jeni mirë me këtë? VDEKUR seriozisht", duket të ketë shkruar ai, pasuar nga një emoji që ngre supet.


"Unë duhet të jem në ferr në këtë pikë", i thotë Stroh kamerës. “Morali im u komprometua pa e ditur, unë u manipulova plotësisht”.
Ajo vazhdon duke thënë se nuk donte kurrë të dilte përpara, por, pasi ndau disa pamje nga ekrani me njerëzit që "mendonte se mund t'u besonte", të cilët dyshohet se kishin tentuar t'i shisnin ato te tabloidët, mendoi se ishte më mirë të kontrollonte vetë narrativën.

As Levine dhe as Prinsloo nuk i kanë komentuar këto akuza, duke qenë se videoja është postuar më pak se 24 orë më parë. Është e paqartë se si ata do të zgjedhin ta trajtojnë situatën, por duke pasur parasysh se Stroh ka dalë me fatura, sigurisht që shton një nivel tjetër intensiteti.
Levine dhe Prinsloo janë tashmë prindër të vajzave Dusty Rose, 5 dhe Gio Grace, 4, me modelen e lindur në Afrikë që flet hapur për dëshirën e tyre për të pasur një familje të madhe.
"Ne e dinim gjithmonë se donim një të dytë. Kështu që unë mendoj se për mua në ato dy vjet, kur kisha dy foshnja nën moshën dy vjeç, isha njëlloj si "As mos e mendoni!" Por unë dua gjithashtu pesë fëmijë, por as mos e mendoni për këtë”, tha ajo për Entertainment Tonight vitin e kaluar./CNA.al

Lajmet e fundit nga