LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sonte starton “Dance With Me”/ Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa ndajnë emocionet e para

19 Shtator 2022, 20:02, Lifestyle CNA
Sonte starton “Dance With Me”/ Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa
Foto ilustruese

Edhe pak minuta na ndajnë nga nisja e sezonit të ri të spektaklit të kërcimit “Dance With Me”.

Ndërkohë që po presim të shfaqen për të kërcyer personazhet e njohur, anëtarët e jurisë, Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa, kanë ndarë emocionet e para para nisjes së spektaklit.

 “Kjo është skena ime dhe tani jam shumë e lumtur që kthehem me një xhaketë tjetër, le të themi…”, theksoi balerina Klaudia Pepa.

“'Dance With Me' është një spektakël ku do mbizotërojë sfida. Dëshirat e mia në këtë spektakël janë dy, që për momentin nuk jua them. Po sigurisht, njëra është primare dhe është ajo që të kërcej një herë tjetër me vajzën”, ka thënë Ilir Shaqiri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga