LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sa lekë do të hedhim te dasma e Arminës?”/ Dalina Buzi zbulon bisedën me partnerin: Aman…

18 Shtator 2022, 13:45, Lifestyle CNA
“Sa lekë do të hedhim te dasma e Arminës?”/ Dalina
Dalina Buzi, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Pak ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e blogeres Armina Mevlani me Shkëlzen Berishën.

Blogerja ka treguar se dasma do të mbahet në fund të muajit shtator ose në fillim të muajit tetor.

Urimet në adresën e Arminës kanë qenë të shumta, ndërsa kjo e fundit ka ndarë disa në rrjetet sociale.

Një ndër komentet që ka rënë në sy ka qenë ai i moderatores Dalina Buzi.

Ndryshe nga ndjekësit e tjerë që e kanë komplientuar, Buzi tregon për bisedën me partnerin e saj.

 “Unë dje i thashë burrit: Sa lekë do të hedhim te dasma Arminës që t’biem në sy për mirë?, shkruan Dalina.

Ndërsa Armina përgjigjet duke thënë: “Aman vetëm hedhje lekësh JO”./ CNA.al

“Sa lekë do të hedhim te dasma e Arminës?”/ Dalina

Lajmet e fundit nga