LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Keni ftohtë?!/ Belinda Dragot ngre temperaturat me pozat gjysëm zhveshur

17 Shtator 2022, 16:38, Lifestyle CNA

Keni ftohtë?!/ Belinda Dragot ngre temperaturat me pozat gjysëm

Ndonëse temperaturat janë ulur dhe duket sikur verës i ka ardhur fundi, kjo nuk vlen për të gjithë.

Disa janë akoma me pushime në ndonjë vend ekzotik, ose së paku kanë akoma foto të papostuara nga galeria e tyre verore.

E kështu pra edhe bukuroshja Belinda Dragot, vijon ende t'i ngrejë temperaturat në rrjet me postimet e saj bombastike. Ajo që prej daljes së saj të parë publike krah Ermal Mamaqit, është dalluar për format e saj perfekte dhe për fytyrën engjëllore. 

Mirëpo gjatë kësaj vere Belinda ka qënë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku thuajse çdo ditë ka ndarë foto me poza provokuese me bikini. 

E kush nuk do të donte të kishte një trup perfekt si Bela?! 

 

Lajmet e fundit nga