LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dhurata dhe Noizy arrijnë suksesin e madh!

17 Shtator 2022, 11:11, Lifestyle CNA

Dhurata dhe Noizy arrijnë suksesin e madh!

Noizy dhe Dhurata Dora janë dy nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Një vit më parë ata lancuan bashkëpunimin e tyre, i cili kishte kohë që kërkohej nga fansat.

Të gjithë kemi kërcyer dhe jemi argëtuar pafund nën ritmet e këngës "Mi Amor". E së fundmi dy artistët kanë ndarë lajmin e bukur se kjo këngë ka arritur 100 milionë klikime, duke provuar kështu që ky ka qënë një HIT absolut i verës që shkoi. 

“100 milionë në një vit”, shkruan Dora./CNA.al

Dhurata dhe Noizy arrijnë suksesin e madh!

“Falënderuese dhe e bekuar”, shkruan këngëtarja në një tjetër postim.

Dhurata dhe Noizy arrijnë suksesin e madh!

Lajmet e fundit nga