LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bëj si karagjoze, por…”/ Ronela Hajati: Kushedi haqet e kujt po laj

16 Shtator 2022, 15:56, Lifestyle CNA
“Bëj si karagjoze, por…”/ Ronela Hajati: Kushedi haqet e
Këngëtarja Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati është një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar të momentit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku trajton tema të ndryshme apo ndan detaje nga jeta e saj.

Së fundi ajo ka treguar për ndjekësit se ka 1 mijë halle në kokë, por sipas Ronelës, jeta e vështirë është bërë për njerëzit e fortë si puna e saj.

“Bëj si karagjoze unë, po kam 1 mijë halle mbi kokë. Nejse se jeta e vështirë është bërë për njerëzit e fortë si puna ime prandaj, ose kushedi haqet e kujt po laj, le që unë si hyj njeriu në hak, dilema të thella miq”, shkruan Ronela në rrjetet sociale./ CNA.al

“Bëj si karagjoze, por…”/ Ronela Hajati: Kushedi haqet e

Lajmet e fundit nga