LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është konkurrentja e "Përputhen" që rrëmbeu menjëherë vëmendjen e djemve

18 Shtator 2022, 11:27, Lifestyle CNA

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është

Eda Likaj është 22-vjeçarja me origjinë nga Fieri, që jeton në Tiranë, e cila është bërë pjesë e programit të dashurisë "Përputhen".

22-vjeçarja u prezantua në "Përputhen" si një menaxhere dhe se arsyeja për të cilën kishte marrë pjesë në emisionin e dashurisë lidhej me tipin e saj, pasi gjatë prezantimit u shpreh që është shumë kontrolluese dhe duke marrë pjesë në emision do ta ketë më të lehtë të gjejë një partner që t'i përshtatet.

Por përveç kësaj, ajo është komentuar shumë edhe për pamjen e saj. Gjatë një vëzhgimi të vogël në llogarinë e saj në "Instargam: kemi përzgjedhur fotot më seksi të konkurrentes së "Përputhen".

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga