LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ana është konfliktuar me një person të tretë"/ Bruno i "Përputhen" tregon arsyet e ndarjes

19 Shtator 2022, 13:59, Lifestyle CNA

"Ana është konfliktuar me një person të

Bruno Shemsho ka folur në "Shqipëria LIVE" lidhur me raportin e tij me Ana Gjinin. 

"Ka qenë një ndër gjërat më banale, dhe një ditë pati një konflikt, Ana me një person të tretë. Unë shkova te miku im dhe i thashë shiko se mbaj unë përgjegjësi. Mora në telefon Florianën që të shkonin të sqaroheshim".

Gazetari: Ti kur ke bashkëpunuar me këtë mikun, ishit të lidhur? 

"Vazhduam, por patëm një ftohje. Njerëzit aludojnë se mund të ketë ndodhur ndonjë gjë e madhe".

"Ne patëm debate edhe gjatë kohës që unë isha ftuar në post-'Përputhen'. Edhe aty patëm një debat me Alvisën. Nuk i pëlqeu ky diskutim. Nuk pranonte shpjegim. Ndarja ka ardhur pas një interviste të saj. Kemi pasur dy javë pa pasur kontakt derisa pashë intervistat. Pastaj hodha një 'story' me limonin dhe sheqerin. Çështja është se e gjithë trysnia që merr në këto formate si 'Përputhen' është se kanë shumë pritshmëri për ty. Mendojnë se mund të jesh gjithmonë i dashuruar", -shprehet Bruno./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga