LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jonida Vokshi shtatzënë/ Moderatorja zbulon planet e bukura

19 Shtator 2022, 15:00, Lifestyle CNA

Jonida Vokshi shtatzënë/ Moderatorja zbulon planet e bukura

Prej kohësh është përfolur se Jonida Vokshi është në pritje të një fëmije të dytë. Mes bujës së madhe që bëri lajmi se ajo do të jetë bashkëprezantuese me moderatorin Alaudin Hamiti, në "Big Brother Kosova", kurioziteti nuk ka mungur edhe për jetën e saj private. 

Jonida është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht komunikon me ndjekësit e saj përmes "Ask me a question". Së fundmi një ndjekës e ka pyetur nëse është në pritje të një fëmije të dytë, ku moderatorja ka dhënë disa sinjale. 

Jonida u përgjigj duke shkruar: “A lihet vetëm kjo dashuria”, krahas një fotoje me vajzën e saj.

Kjo përgjigje lë të kuptohet se një fëmijë i dytë është ndër planet e saj më të bukura si nënë./CNA.al

Jonida Vokshi shtatzënë/ Moderatorja zbulon planet e bukura

Lajmet e fundit nga