LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konkurrente në “Dance With Me”/ Anita tregon si e priti lajmin Ramush Haradinaj

19 Shtator 2022, 22:29, Lifestyle CNA
Konkurrente në “Dance With Me”/ Anita tregon si e priti lajmin
Ramush dhe Anita Haradinaj

Një nga surprizat e këtij edicioni, Anita Haradinaj, bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, është ngacmuar nga anëtarët e jurisë, lidhur me pjesëmarrjen e saj në garën e kërcimit.

Me nota humori, Ermal Mamqi i është drejtuar balerinit të saj duke i qarë hallin.

“Do të lutemi të gjithë për ty”, i tha ai Kevinit.

Nga ana tjetër, Alketa e ka pyetur gazetaren se si e mori “Komandanti” lajmin për pjesëmarrjen e saj.

“Si të la Rambo të vish në 'DWM' Anita Haradinaj?”, e pyeti Alketa.

“Ka 23 vjet që më mbështet dhe vazhdon ta bëjë. Përpara se të vija këtu i thashë, po sikur të ishe dashuruar me një balerinë, çfarë do të kishe bërë, s’do ta kishe martuar?!”, iu përgjigj gazetarja e njohur pyetjeve të kuriozëve me batutë./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Lajmet e fundit nga