LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana Vjollca, “komshia” e re e Alketa Vejsiut/ Mundem të kem farë kosi te dera kur ta kërkoj?

19 Shtator 2022, 20:52, Lifestyle CNA
Luana Vjollca, “komshia” e re e Alketa Vejsiut/ Mundem të kem
Alketa Vejsiu dhe Ermal Mamaqi

Sapo ka startuar sezoni i ri i spektaklit “Dance With Me” nën drejtimin e moderatores Alketa Vejsiu.

Në nisje të emisionit, Alketa Vejsiu ka prezantuar një nga anëtarët e jurisë, aktorin Ermal Mamaqi.

Mamaqi i ka kujtuar Alketës se vite më parë ka qenë komshi, duke qenë se ai ka drejtuar emision "Xing me Ermalin" në "Tv Klan".

Moderatorja i ka bërë me dije se tashmë komshie kanë moderatoren Luana Vjollca, e cila së shpejti do të rkthehet në ekran, këtë herë në "Tv Klan", ndërsa nuk kanë kursyer as notat e humorit.

"Mundem unë të pres që nga Luana Vjollca të kem farë kosi te dera kur ta kërkoj?", ka thënë Alketa.

Biseda mes Alketa Vejsiut dhe Ermal Mamaqit:

Alketa Vejsiu: Do të kemi një kast fantastik, por ata që nuk do të ndryshojnë asnjëherë sepse VIP-at natë për natë do të eliminohen, do të jenë 3 bashkëudhëtarët e mi më të rëndësishëm, do të jenë 3 anëtarët e jurisë. I pari është komshiu im, për të cilin më ka marrë shumë malli. Bën shumë gjëra ai, është producent, këngëtar, aktor, sipërmarrës i suksesshëm, aktor, së fundmi dhe mentori, komshi i dashur:

Ermal Mamaqi: Mirë se kthehesh.

Alketa Vejsiu: Komshi, të kanë zënë vendin komshi.

Emal Mamaqi: Jo, jo. Unë jam i lumtur që jam këtu tek ish-skena ime e vogël, por e rëndësishme është që kjo skena këtu është akoma këtu dhe është një lumturi e madhe që të jem me këtë publik që… Jo nuk u preka, bëra shaka.

Alketa Vejsiu: Mundem unë të pres që nga Luana Vjollca të kem farë kosi te dera kur ta kërkoj?

Ermal Mamaqi: Më fal se dua të sqaroj diçka. 2 këtu në skena janë ankuar ndonjëherë për mua që isha këtu komshi dikur me "Xing me Ermalin". Tani do shihni.

Alketa Vejsiu: Nuk ka komshi si ty. (Qesh)

Ermal Mamaqi: Tani do të më kërkoni. (Qesh)

Alketa Vejsiu: Nuk ka komshi si Ermal Mamaqi.

Ermal Mamaqi: Do të kënaqemi. Luana Vjollca suksese! Zbarkon Luana Vjollca me stafin e ri të produksionit me një nga formatet e reja në Televizionin "Klan". Bëjmë shaka gjithmonë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga