LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marrëdhënie "e tensionuar”/Igli dhe Iliri përballë në “Dance With Me”: Kam ardhur si cjapi te kasapi

19 Shtator 2022, 23:00, Lifestyle CNA
Marrëdhënie "e tensionuar”/Igli dhe Iliri
Foto ilustruese

Të gjithë e dinë klimën e ftohtë dhe aspak miqësore që qarkullon rreth dyshes së spektaklit “Dance With Me”, Igli Zarka dhe kryetarit të jurisë së spektaklit, Ilir Shaqiri.

Gati i ndrojtur, aktori i është drejtuar jurisë me fjalën e urtë popullore “kam ardhur si cjapi te kasapi”, duke pritur ndoshta një vlerësim të ulët nga ana e këtij të fundit.

Ndërkohë, u surprizua nga vlerësimi i Ilirit i cili u shpreh “je më mirë seç e prisja”./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Lajmet e fundit nga